KONST / Litografier / Färglitografi 13374300
nr 1337 4300
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 88, rådjur, 34x42 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:25:09
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)